Чим прати речі новонародженому

чим прати одяг немовлят

Чим прати речі новонародженому

Ну ось. Дитятко народили, маму привітали, тата похвалили, бабусі поплакали, сусіди напряглись, короче кажучи – все як у людей. І тут наступає момент, коли до молодих батьків доходить, що дитячі речі треба прати. Чим прати одяг немовлят – цим питанням задаються всі без виключення батьки. В принципі, бабусі накупили одежі стільки, що можна відкласти прання десь приблизно на рік, але рано чи пізно ця проблема вас вистежить і наздожене. І тут почнеться – бабусі наполягатимуть на традиційних засобах. Під традиційними засобами різні бабусі розуміють різні речі – від сплюнути і пошептати до ополіскування речей настоєм з 358 трав та посипання пилком рідкісних квітів. Лікарі ж наполягатимуть на використанні сучасних дезінфікуючих засобів, що теж можуть бути різної сумнівної та не дуже якісні. І поки ви натиратимете маля різними антиалергенними мазюками і сидітимете на дієті с сонячної енергії та пісної вівсянки не розуміючи чому в дитини досі висипання та подразнення – в Піднебесній продовжуватимуть штампувати ваш надсучасний наддорогий засіб для прання якоїсь крутої американської чи навіть європейської марки з малесенькою приміточкою внизу – мейд ін чайна.

Ось чому послухавши мудрих бабусь та ще мудріших лікарів хочемо порадити наступне: В перші місяці життя намагайтеся прати одяг немовляти теплою водою без будь-яких хімічних засобів, мила чи ополіскувачів. Наявні плями можна спочатку запрати дитячим милом. Якщо у Вашої пральної машини немає режиму прання дитячого одягу, використовуйте режим «Бавовна» при температурі не більше 40 градусів. Нерідко буває коли підгузки підводять, і Вам залишають великий сюрприз на одязі – тут доведеться схрестити пальці і прати за температури 90 градусів. А от пелюшки та постільну білизну завжди варто прати при такій температурі.

І от вашому малюку виповнилося 6 місяців. У нас для вас 2 новини. Хороша і погана. Спочатку погана – ваше життя віднині стане яскравішим. Від плям. Дитинка починає вживати різноманітну їжу, що неминуче відобразиться на її та Вашому одязі. А також на всьому в радіусі 1-2 метрів від епіцентру подій. Хороша новина – Ви можете сміливо починати використовувати пральні засоби (шукайте засоби з поміткою «з перших днів життя»). Оскільки дитячі засоби для прання не містять агресивних миючих компонентів та відбілювачів – результат може не бути таким сліпучим та вражаючим, як після візитів тьоті Асі з літром відбілювача у сумочці. Тому радимо не відкладати прання надовго. Якщо не маєте часу зробити це негайно, а Ви його точно не маєте, просто замочіть одяг в холодній воді, натріть пляму милом й залиште на деякий час. Якщо це не пляма від бананів. Плями від бананів це чисте зло, яке практично неможливо вивести. Завжди використовуйте функцію додаткового ополіскування, це забезпечить вимивання всіх залишків порошку та мила з одягу.

Нижче приведена порівняльна таблиця українських виробників дитячих пральних порошків.

Торгова марка
Agu_01Агу Автомат Ромашка Alenka_01Аленка Special Automat Karapuz_01Карапуз Pupsik_01Пупсік Автомат
Маркування (15%) Відмінно Добре Добре Задовільно
Упаковка (5%) Відмінно Відмінно Відмінно Відмінно
Практичні досліди (80%) Добре Добре Добре Добре
Загальна оцінка (100%) Добре Добре Добре Добре
Згідно даних Науково-дослідного Центру Незалежних Споживчих Експертиз ТЕСТ (test.org.ua)

Згідно результатів тесту всі з наведених пральних порошків добре справились з завданням.

Педіатри радять обов’язково прасувати одяг та білизну малюка. А от здоровий глузд радить хоч іноді спати та відпочивати, тому радимо ставитися до всього без фанатизму. Якщо малюк захворів – прасуйте його речі для дезінфекції, в нормальних умовах ж чи варто це робити – вирішуйте для себе самі.

І наостанок – якщо ви вже вибираєте особливий порошок для немовляти, постарайтеся підібрати його так, щоб він був нешкідливим не лише для вашого малюка, а ще й для навколишнього середовища. Врешті решт це середовище, в якому буде жити Ваша дитина.

Raw live streaming film