Що дарувати на Baby shower?

Baby shower – це така нова мегамодна течія, яка прийшла до нас із Сполучених Штатів. Починалося все з того, що подруги, які вже народжували, влаштовували таке собі свято молодій матусі після народження дитини, щоб досвідом поділитись і ніби не дуже прикро було, що всі на вечірках коктейлі сьорбають, а їй не можна. Чоловіки купкувалися десь подалі з пивком та намагалися придушити паніку майбутнього татуся. Тепер ми маємо наступне: майбутня мама запрошує всіх друзів ще до народження дитини, щоб їм нудно не було тринькати гроші на коктейлі, нехай краще щось корисне дитинці прикуплять. Чоловіки досі купкуються з пивком і в паніці.
Отже якщо Вас запросили на бебішауер. Що подарувати майбутній матусі? Зазвичай це будь-що, що стосується майбутнього малюка. Від засобів гігієни до одягу та іграшок. Майбутні батьки можуть скласти список необхідного, тоді це значно полегшить Вам справу. Якщо ж такого списку немає, то доведеться вмикати фантазію. Звісно все залежить від Ваших фінансових можливостей, але якщо трохи помізкувати – можна зробити чудовий подарунок за мінімальні кошти. Наприклад написати вірша або змонтувати відео для майбутнього малятка. Нижче ми пропонуємо Вам 10 порад, що можна подарувати на бебішауер.

Що дарувати на Baby shower
  1. Торт із підгузків. Просто прийти і вручити пачку – якось банально, а от з правильною подачею заробите оплески. Головне попередьте, що то таки не цукрова вата. Взагалі – памперси зараз така дорога річ, що навіть якщо всі гості подарують по упаковці, матуся, можливо, одразу й не оцінить такого щастя, але після народження маляти, усвідомивши всі масштаби необхідної кількості підгузків – буде слізно молитися вечорами за Ваше здоров’я.
  2. Ванночка. Штука просто необхідна, хіба що майбутні батьки ескімоси.
  3. Всякі штуки для купання. Шампуньчики, олійки, пінки та крапельки для пом’якшення води, а зверху посадіть гумову качечку. Качечок багато не буває.

Що дарувати на Baby shower
  1. Мобіль. Це така прикольна штука, яку чіпляють на ліжечко. Вона крутиться, співає, миготить і дитинка зачаровано дивиться на неї і на якусь мить забуває покричати та поплакати.
  2. Соска. Соски часто губляться, тому річ актуальна. Проте дитина швидш за все вибере свою одну улюблену і відмовлятиметься від інших. Тому придбайте штук десять, тоді матимете більше шансів виграти тендер на найкращу соску.
  3. М’яка іграшка. Річ абсолютно безкорисна. Вона займає місце, збирає пилюку, а дитина на неї не реагує, бо його не можна зажувати чи поламати. Нецікаво. Але матусі все ще радіють плюшевим ведмедикам. Це наче хвороба якась.
  4. Дитячий килимок. Дуже корисна річ коли дитина починає повзати. Та й перші кроки на такому килимку пройдуть з мінімалізованим травматизмом.

Що дарувати на Baby shower
 1. Дитячий альбом для фотографій та записів. Зараз є такий багатий вибір таких альбомів, що хочеться винайти машину часу, повернутися назад і подарувати такий своїй мамі, зараз з задоволенням гортали б.
 2. Книгу з порадами про виховання дітей. В мами абсолютно не буде часу її читати, тому краще нехай це буде довідник чи енциклопедія, де можна знайти відповіді на конкретні запитання.
 3. Дитячий одяг. Ніколи не буде зайвим. Це можуть бути милі сукеньки чи веселі бодіки, шапочки чи взуття. Щодо взуття, то швидш за все воно викличе купу емоцій мімімі, але взувати маля реально починають коли дитинка вже готова робити перші кроки.