Скільки одягу потрібно немовляті?

Скільки одягу потрібно немовляті

Скільки одягу потрібно новонародженому? Відповідь: приблизно в 5 разів менше ніж ви вже накупили. Ми, жіночки, народ імпульсивний. А тут ще й гормони, природна шопоголічність та оця прекрасна відмазка, яка роззброїть навіть найскупішого чоловіка – Я ж не собі, я ж дитині!  Здоровий глузд чи якісь поради тут не допоможуть, це гірше ніж розпродажі. Мозок відключається, нами керують якісь незрозумілі інстинкти, які ще жодний вчений пояснити не зміг, рівно так само, як і жіночу логіку. Нижче ми вам розкажемо, що ж дійсно з речей необхідно майбутньому малюку. Не забувайте, дітки ростуть дуже швидко, деякі речі вони носять не більше кількох тижнів.

Осінні та весняні малюки:

1.Сліп (людською мовою – комбінезон)

56 розмір – 3-4 шт. 62 розмір – 3-4 шт.

Сліп 56 розміру стане в пригоді при виписці з пологового будинку та на перші тижні життя малюка. А сліп 64 розміру самий оптимальний розмір. Не потрібно боятись, що малюк випаде з нього, не забувайте про підгузник , а також, що діти ростуть як на дріжджах, особливо в перші місяці життя. Для перших місяців життя дуже зручними є сліпи на кнопках, які розташовані від шиї до п’ят. Одягати немовлят в такий одяг дуже швидко та зручно. Це заощадить Вам багато часу та нервів. Дуже незручним для одягання немовлят є одяг, що одягається через голову. Такі сліпи не рекомендуються для дітей які ще самі не тримають голівку та не сидять.

2. Бодіки з довгими рукавами.

62 розмір – 3 шт.

Використовуються як окремо, так і разом з повзунками. Бодіки, як і сліпи необхідно вибирати з кнопками від горловини до самого низу.

3. Бодіки з коротким рукавом.

56 розмір – 1-2 шт, 62 розмір – 3 шт .

Варіант з кнопками з боку та посередині ідеально підходить для малюків до трьох місяців. Варіант з широкою горловиною ідеально підходить для малюків після трьох місяців.

Взагалі бодіки - то дуже зручна річ! В сто разів краща ніж футболочки чи кофтинки. Не потрібно переживати що спинка чи животик малюка оголяться.

4.Царапки – це такі штуки на ручки, як рукавички, тільки без пальчиків.

Так ось, вони навряд знадобляться, бо постійно злітають та губляться. Найкраща заміна – сліпи з закритими рукавчиками. Взагалі, закривати ручки є сенс до 1-2 місяців, а потім необхідно слідкувати за нігтиками і ніяких проблем не буде.

5. Шапочка

2 шт – тоненькі, 2 шт – товсті.

Вибір шапочки залежить від погодних умов. Сама краща шапочка з вушками на зав’язках. Також шапка з флісовою вставкою дуже зручна, м’якенька та надзвичайно тепла.

6. Шкарпетки

Махрові (2 пари) та тоненькі (2 пари)

Одягають на прогулянку на вулицю і на ніч, коли малюк спить без штанців. Для літніх малюків потрібно придбати те саме, тільки без махрових шкарпеток та теплих шапочок, більше одягу с коротким рукавчиком, менше з довгим.

Зимові малюки:

Для зимніх – додайте до наведеного списку теплі речі:
Комбінезон пуховий. Беріть розмір, щоб сидів вільно, але не настільки, щоб дитина ще доношувала його в четвертому класі. Флісовий сліп 1-2 шт. Одягайте його на прогулянки взимку під комбінезон, але на одяг з натуральних тканин. Якщо ви придбали комбінезон для полярників сто двадцять восьмого рівня захисту, то такі сліпи напевне не знадобляться. Це все, що необхідно мати для перших місяців життя вашого скарбу.

Тримайте себе в руках, кожного разу проходячи повз дитячий магазин – проходьте повз!