Як організувати Baby Shower

Отже Ви вирішили влаштувати бебішауер (анг. Baby Shower). Пояснювати що це таке і з чим його їдять немає сенсу, адже якщо вже Ви організовуєте таке свято – то упередження типу «Ой понапозичалися в тих америкосів!» чи то «Ойойой, не можна наперед дитині нічого дарувати!» – Вас не лякають та не зупиняють.Скоріш за все Ви хочете зробити щось таке цукрово-ватне, рожево-бірюзове і миле до сліз, як в кіно чи на картинках. Тоді якщо Ви не професійний кондитер – краще замовити сервіс у професіоналів. На щастя зараз є багато пропозицій щодо організації таких свят. Вони приїдуть, приготують, прикрасять, ще й приберуть за окрему плату. Можна замовити свято в кафе чи ресторані, тоді взагалі треба тільки бігуді не забути зняти і сукеньку гарну надягти. Якщо ж Ви все таки вирішили зробити все самі – почитайте декілька порад:

1) Правило перше – це свято не є повномасштабним гулянням, як прийнято в нас святкувати будь-який привід. Якщо Ви вже запозичуєте традицію – запозичте і поміркованість. Тобто не треба бігти різати кабанчика і крутити голубці, вистачить легких закусок, тематичних солодощів та напоїв.

Як організувати Baby ShowerТак так так!

Як організувати Baby Shower

НІ НІ НІ!

2) По-друге потурбуйтесь про оздоблення кімнати. Зробіть паперові кульки, написи про майбутнього малюка, поставте квіти.

Як організувати Baby ShowerТак так так!

 

Як організувати Baby Shower

НІ НІ НІ!

3) Їжу краще за все подавати за принципом шведського столу. Таким чином гості спілкуватимуться не лише з тими, хто сидить праворуч та ліворуч, а зі всіма присутніми. Та й Ви дасте прекрасну можливість чоловікам перегрупуватися подалі від вас, адже вони прийшли лише з ввічливості, деяким навіть погрожували або шантажували.

4) Щоб не отримати в подарунок три ванночки та 4 повивальних столики – складіть список бажаних речей та роздайте його запрошеним заздалегідь. Повірте, вони будуть вдячні.

5) Зробіть запрошення власноруч та вручайте особисто, це приємно і отримаєте менше відмов, бо ж в очі брехати – це ж вам не смску скинути.

Як організувати Baby Shower

6) Підготуйте для гостей якісь конкурси, розваги, квести чи кросворди.

7) Обов’язково продумайте розваги для дітей. Найкраще найняти професіонала, так ваші гості зможуть розслабитись та насолоджуватись святом.

8) Все-таки намагайтеся не запрошувати на свято забобонних бабусь, бо закінчите історіями-страшилками про заговори та порчі і що біда дитині буде, бо їй упаковку памперсів і шампунь зарання подарували.

9) Обов’язково розпаковуйте подарунки впродовж свята, при всіх та урочисто. Це частина традиції. Перед тим потренуйтеся дякувати як ніби вам вручили Оскара. Люди старались – зробіть їм приємність.

Як організувати Baby Shower

10) А наостанок підготуйте гостям маленькі солодкі подарунки, оформлені відповідно до Вашого свята.

Як організувати Baby Shower

Про те, що дарувати на Baby Shower читайте в нашій статті Що дарувати на Baby shower

І нехай Вас накриє дощем з подарунків та позитивних емоцій!